top of page

Diagnostika pleti

Každá pokožka je jedinečná a vyžaduje individuální přístup. Proto diagnostika pleti musí předcházet jakémukoliv ošetření pokožky. 

V Ella Baché se inspirovala diagnostickými technologiemi používanými v laboratořích a klinikách estetické medicíny, díky které vznikl SKINTEX®DIAG - nejucelenější diagnostika pokožky a těla pro salonech krásy. 

skintex-diag - kosmetický přístroj pro diagnostiku pleti

SKINTEX®DIAG

Každá pokožka je jedinečná a vyjadřuje měnící se potřeby v závislosti na prostředí, návycích, zdravotním stavu a měnících se ročních obdobích.....

Proto musí diagnostika předcházet jakékoli indikaci péče o pleť a musí být prováděna nejméně 4krát ročně při změně ročních období.

Modelka se SKINTEX-DIAG

HIGH-TECH ZAŘÍZENÍ

Přístroj SKINTEX®DIAG, inspirovaný měřicími přístroji používanými v lékařské technice, nabízí kompletní a odbornou diagnostiku pleti obličeje a těla v kosmetických salonech.

 

Přesně změří viditelné vlastnosti vaší pleti, ale odhalí i neviditelné, hloubkové problémy, a to ve 22 analýzách obličeje a těla, podložených fotografiemi a měřeními.

.

Jak to tedy celé funguje?

Podíváme se na Vaší kůži zvenku i zevnitř

SKINTEX®DIAG  přesně měří viditelné vlastnosti vaší pokožky, ale především detekuje ještě viditelné problémy hloubce pokožky např. pigmentové skvrny. Díky SKINTEX®DIAG poprvé objevíte skutečný stav pokožky, současný i budoucí. 

Co měříme?

22 ANALÝZ OBLIČEJE A TĚLA

Vrásky, hydrataci, elasticitu pokožky, povislá víčka, tmavé kruhy pod oči, žilky, deskvamaci kožních buněk, množství mazu, hyperpigmentaci, celulitidu... Expresní program trvá 5 minut, kompletní diagnostika 20 minut. 

Vizuální zobrazení měřených analýz na modelce
bottom of page