top of page

Proč zvolit právě značku Ella Baché?

1. INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE S VÝSLEDKY s  mimořádně dobrou snášenlivostí produktů. 

 

2. ODLIŠENÍ NA TRHU - jedinečný koncept, který Vás opravdu odliší od ostatních salonů: svou domácí péčí ve dvou řadách, neobvyklými protokoly profesionální péče, profesionální diagnostikou pleti a celou řadou vychytávek pro Váš salon např.: jedinečné masážní pomůcky, tématické řady výrobků.

 

3. PŘIJATELNÉ NÁKLADY na ošetření 

 

4. KOMPLETNÍ PÉČE PRO VŠECHNY TYPY PLETI od roku 2020 bude v ČR dostupná i péče o tělo. 

 

5. DOMÁCÍ PÉČE, která se prodává jenom v kosmetických salonech. Ella Baché navíc disponuje dvěma typy domácích výrobků: denní péčí a velmi intenzivní kůrami. Nesmíme opomenout ani doplňky stravy. 

 

6. ATRAKTIVNÍ BONUSOVÝ PROGRAM s velmi širokým vybavením provozovny

 

7. MARKETINGOVÁ PODPORA

 

8. PŘÍNOSNÁ ŠKOLENÍ nejen o  propagaci našich produktů, ale opravdu nadupaná školení, která z Vás udělají ještě větší profesionály. 

 

9. ROZUMÍME VAŠIM POTŘEBÁM

Samy jsme kosmetičky a majitelky salonů, proto rozumíme Vašim potřebám a co naopak nemáte rádi. Především Vám nasloucháme a jsme připraveny plnit Vaše přání a vždy Vám vycházet vstříc. 

 

10. Klienti se ve Vašem salonu nikdy nebudou nudit. Každý rok představujeme nové limitované produkty. Neustále inovujeme stávající řadu. A především vytváříme opravdu krásné kampaně k svátku matek, Valentýnu, Vánocům a dalším příležitostem. 

 

 

Pokud chcete více informací o Elle Baché. Srdečně Vás zveme na úvodní školení nebo Vám rádi zašleme více informací. Stačí nás kontaktovat na info@depiluejem.cz

 

 

bottom of page