top of page

Speciální události s Ella Baché
Na které se s vámi uvidíme příště?

Jak to na událostech s Ella Baché vypadá: 

Již proběhlé akce

Vánoční školení 2021

Vánoční školení bylo příjemným setkáním s kolegyněmi z celé ČR. Krásnou vánoční atmosféru umocnila nádherná výzdoba a skvělé občerstvení.

 

Seznámily jsme se s novými tělovými produkty Ella Baché a naučily jsme se celotělovou anticelulitidní masáž. Předvedly jsme si také aplikaci Wellness produktů MONOI jako například samoopalovací vody MONOI nebo celotělového hydratačního a vyživujícího krému MONOI na zábaly. Krásnou atmosféru jsme zakončily přípitkem na zdraví a úspěchy v nadcházejícím roce.

Konference Ella Baché 2021 s francouzskou lektorkou Margaux Franco a manažerkou Annou Holweck.


Autentickou francouzskou atmosféru jsme měly možnost zažít v říjnu 2021, kdy za námi z Paříže přijela skvělá mezinárodní školitelka Margaux Franco s manažerkou Ella Baché Annou Holweck.

Celkem se nás sešlo přes 40 kosmetiček z celé ČR. Byly to dny plné školení a praktických ukázek nových produktů Ella Baché. Nadchla nás jak SLIMMING kolekce tělových zeštíhlujících a anticelulitidních produktů, tak nová Wellness Sublim Skin MONOI kolekce. Margaux nám v praxi představila vysoce účinný přístroj pro ošetření obličeje i těla Skintex LAB. Vánoční atmosféru jsme si navodily při představování limitovaných vánočních sad. Nechybělo skvělé občerstvení!


Atmosféra v Hotelu Josef na Starém městě-Praha1 byla opravdu příjemná a inspirativní. Děkujeme!

Předávání ocenění TOP salon Ella Baché – květen 2021 Hotel Hoffmeister, Praha 1


Naše nejúspěšnější TOP kosmetičky z celé ČR byly oceněny za svou skvělou práci! Užily jsme si příjemný wellness víkend v samotném centru Prahy v Hotelu Hoffmeister. U výborného jídla jsme sdílely zkušenosti ze svých salonů. Příjemnou relaxací nám bylo privátní hotelové wellness. Kosmetičky si odvezly dárečky, certifikát a krásnou trofej TOP salon Ella Baché.
 

Vánoční setkání 2020

V adventním čase jsme se setkaly, abychom si představily nové ošetření pro rozjasnění pleti - nový peeling, masku, antioxidační krém a nový rituál s úžasnými masážemi. Především jsme se však setkaly s našimi skvělými kolegyněmi a užily si společné chvíle.

bottom of page