top of page

75 min

TOMATE GLOW

Procedura Ella Baché SIGNATURE, inspirovaná dermoestetickými technikami mezipeelingu a obohacená o aktivní aromatické kyseliny, TOMATE GLOW viditelně mění kvalitu pleti již po prvním kosmetickém sezení. Jeho receptury jsou kombinovány s mikrovibračním zařízením, které optimalizuje vstřebávání ošetření pokožkou.

Mám: nedostatek lesku / matnou pleť, hrubou pleť


Chci: hladkou, zářivou pleť

Produkty řady Tomate Glow - Profi

KE22009 - Le Revitalizer - Tube 150ml.jpg

Tomato Glow The Revitalizer 150 ML 

Peeling nové generace pro intenzivní obnovu pleti. Obsah aktivních složek umožňuje kombinaci dvou mechanických peelingů a jednoho chemického peelingu.

KE22003 - TOMATE GLOW - Creme Tomate l Originale - Tube 100ml.jpg

Tomate Glow The Original Tomato Cream

Ikonický krém již od roku 1936 a nyní přichází s inovovaným složením pro ještě větší účinnost i smyslový zážitek. Původní receptura je zachována, ale obohacena o nové účinné látky.

KE22004 - TOMATE GLOW - Etui Masque Effervescent Micro-Peeling.jpg

Tomate Glow Micro-peelingová bublinková maska 5 ks

Maska je vyrobená z celulózové buničiny obohacená o aktivní uhlí a Bubble complex, který se při kontaktu se vzduchem změní v aktivní pěnu.

KE22008 - TOMATE GLOW - Le masque Creme - Pot 150g.jpg

Tomate Glow Cream Mask 150 ml

Intenzivní krémová maska pro posílení a ochranu pleti. Synergický komplex dvou tomato antioxidantů (lycopen a polyfenoly) působí na všechny parametry kvality pleti.

KE22005 - TOMATE GLOW - Essence Micro-Peeling - Flacon 200ml.jpg

Tomate Glow Micro-peeling Essence 200 ml

Jedná se o nový typ produktu každodenní kosmetické péče, pro který byla inspirací kosmetická rutina z asijských zemí, jejímž cílem je dosáhnutí efektu ‚‚Mirror skin‘‘ – super hladké pleti.

KE22007 - TOMATE GLOW - Super Serum Micro-Peeling - Flacon Bouillotte 60ml.jpg

Tomate Glow Micro-peeling Super Sérum 60 ml

Ideálním řešením pro mdlou a unavenou pleť s nerovnoměrnou strukturou a pigmentovými skvrnami. Pomáhá ke korekci nerovností, sjednocení a vyhlazení pleti

bottom of page